O nas

N6rent powstał jako odpowiedź na zmiany zachodzące na rynku motoryzacyjnym. Wprowadzone zmiany podatkowe spowodowały, że wynajem pojazdów stał się optymalnym sposobem użytkowania samochodu w firmie. Oferujemy nowe samochody w programie najmu na sześć miesięcy. Zapewniamy kompleksowy program mobilności, który pozwala cieszyć się nowym samochodem co pół roku. Zapewniamy stałą wysokość czynszu niezależnie od zmiany rynkowych stóp procentowych. Ogólna sytuacja gospodarcza oraz geopolityczna nie pozwala na planowanie długoterminowe, nie musisz się wiązać umową leasingu na długi okres czasu.

Oddajemy w Twoje ręce kompleksowe rozwiązanie, które pozwala skutecznie zaplanować koszty użytkowania pojazdu w Twojej firmie.

Główne zalety 
NAJMU 
N6

Najem N6 to wygoda i pewność, także w zakresie planowania wydatków. 
Gwarantujemy stałą opłatę przez cały okres trwania umowy.

– Brak ukrytych kosztów. Kwoty, którymi operujemy uwzględniają użytkowanie samochodu bez opłaty wstępnej

– Uproszczona do maksimum procedura. Jesteśmy w stanie wydać samochód nawet w 24h od Twojego zapytania.

– Posiadamy w swojej flocie wyłącznie samochody fabrycznie nowe. Cieszysz się jazdą zupełnie nowym pojazdem.

– Nie wymagamy od Ciebie kompletowania dokumentów finansowych.

– Nie związujesz się długą umową z instytucją finansową. Zaletą naszego produktu jest swoboda, jaką daje Ci sześciomiesięczny okres umowy.

– Najem N6 to także produkt dla pracowników będących objętych umową na okres próbny oraz delegowanych na czas określony w ramach kontraktu.

 

W opłacie za użytkowanie pojazdu zawiera się:
– pełen pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW
– opony letnie i zimowe, wraz z ich wymianą i przechowaniem
– Assistance 24h

– serwis pojazdu na warunkach określonych w umowie

Formuła wynajmu na okres sześciu miesięcy daje szansę zapoznania się z całym przekrojem modeli i marek dostępnych na rynku.

Podczas trwania zawartej umowy wybierasz samochód, którym chciałbyś jeździć w następnym półroczu.

Potrzebujesz samochodu na dłużej? Daj nam znać – dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

 

Szczegółowe warunki zawieranej umowy zawsze ustalane i przedstawiane są Klientowi przed jej podpisaniem. Niniejsze informacje  są zaproszeniem do zawarcie umowy i nie mogą zostać traktowane jako oferta w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Sprawdź jakie to 
PROSTE!

N6rent jest projektem realizowanym przez Intervapo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy ul. Elbląskiej 98 B, 80-718 Gdańsk, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000020542, NIP 118 00 51 576, REGON 010458553, kapitał zakładowy w wysokości 652.000,00 zł, numer BDO 000374777.