FAQ

Założeniem jest umowa podpisywana na określony okres czasu. W sytuacjach wyjątkowych postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

W kwotę najmu wliczone są – oprócz korzystania z samochodu: pełen pakiet ubezpieczenia, sezonowa obsługa opon wraz z ich przechowaniem, serwis pojazdu związany ze zgodnym z umową użytkowaniem. Szczegółowy zakres opisany jest każdorazowo w Umowie.

Tak, wymagamy kaucji zabezpieczającej w wysokości jednego miesięcznego czynszu. Jest ona zwrotna po okresie najmu.

Tak, ale wymagane jest każdorazowe zgłoszenie i uzyskanie zgody. Wiąże się to z dodatkową opłatą. Dopuszczamy wyjazd za granicę na obszarze Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii

Po stronie użytkownika pozostaje uzupełnienie paliwa, płynu do spryskiwaczy, dodatku do paliwa AdBlue w przypadku samochodów z silnikiem wysokoprężnym oraz wszystkie ewentualne opłaty drogowe, parkingowe. Szczegółowy zakres opisany jest każdorazowo w Umowie

Oferta skierowana jest profesjonalistów  wykorzystujących pojazdy bezpośrednio w swojej działalności gospodarczej:  osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółek kapitałowych, spółek osobowych.

N6rent zastrzega sobie prawo do kontroli sposobu eksploatacji pojazdu, ale kluczowym jest aby przebieg zadeklarowany w Umowie był zgodny w momencie zdania pojazdu.

Obowiązują stawki za nadprzebieg. Każdorazowo są zawarte w podpisywanej umowie najmu.

Należy poinformować nasz dział koordynacji szkód. Dedykowany opiekun podejmie stosowne do sytuacji kroki i podpowie co należy zrobić aby jak najszybciej usprawnić pojazd.

Należy wezwać Policję i uzyskać notatkę funkcjonariusza. Konieczne jest także powiadomienie N6rent w celu zgłoszenia szkody.

Tak, utrzymywanie samochodu we właściwym stanie należy do obowiązków użytkownika. Jeżeli w trakcie użytkowania zajdzie potrzeba wykonania przeglądu wystarczy skontaktować się z działem wsparcia Klienta. Umówmy dla Ciebie dogodny termin przeglądu, jego koszt jest już wkalkulowany w cenę najmu. Dla Twojej wygody przy wydaniu zostanie czytelnie wskazany przebieg i termin kiedy należy taki przegląd wykonać

Zgodna z Umową eksploatacja jest wliczona w kwotę czynszu. W N6rent obowiązuje książka zwrotu pojazdu opracowana przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

Wydanie samochodu odbywa się w siedzibie N6rent w Gdańsku

Tak, honorujemy podpis elektroniczny.

Tak, wystarczy się z nami skontaktować. Dział obsługi klienta udostępni pełną specyfikację.